Více o nás

Pomáháme vám již od roku 2010

 Slyšeli jste o nezávazných marketingových investicích?  

Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Naším prvořadým cílem je zvýšit váš zisk, proto se soustředíme na reálné obchodní a  transparentní výsledky naší práce, které věříme natolik, že od vás nepožadujeme žádné smluvní závazky!

 

Nezávazný návrh řešení na míru

Pokud s internetovým podnikáním teprve začínáte, tak nám můžete svěřit i tvorbu webových stránek, včetně nezávazného návrhu všech potřebných marketingových aktivit. Konkrétní marketingový “mix” se může skládat z kombinace PPC reklam na Google, Seznam, reklamních kampaní na Facebooku, Instagramu, TikTok, Youtube, dále může být tvořen efektivní e-mailovou komunikací, její automatizací a samozřejmě nedílnou součástí by měla být i celková optimalizace dojmu z webových stránek. Ale nemusíte mít strach, doporučíme vám vždy řešení v tom nejlepším poměru cena a výkon. Naším cílem je vám pomoci vydělat co nejvíce peněz za minimální náklady a investovat pouze do aktivit, které mají prokazatelnou návratnost.

 

 

Pokud již máte s online podnikáním nějaké zkušenosti, tak začneme komplexní analýzou vašeho podniku, vyhodnocením dosavadních marketingových aktivit a návrhem optimálního řešení. Následuje pravidelné vyhodnocení, reporting a návrhy dalších aktivit. Naším cílem je dokonale optimalizovat vaší současnou marketingovou komunikaci, aby vám přinášela vysněný počet zákazníků za minimální náklady. K návrhu řešení budeme potřebovat odpovědi na několik otázek jako:  Co je cílem marketingové kampaně? Víte jaký je Váš maximální poměr nákladů na reklamu s ohledem na dosavadní marži na produktu? V jakém systému máte vytvořené webové stránky?
Nechte si zpracovat online analýzu webových stránek ZDE

 

Prvních 5 důvodů k zahájení spolupráce

 

N

Naše práce vám zaručeně zvyšuje tržby

N

Platba až za dodané výsledky

N

Okamžité reakce 24 hodin denně

N

Sdílíme s vámi vlastní know-how

N

Spolupráce s lidským přístupem

Stále váháte?

1. Naší práci věříme, nepožadujeme žádné smluvní závazky s dvouměsíční výpovědní lhůtou a podobně. Zakládáme si na lidském přístupu a  naše průměrná délka spolupráce je díky tomu dokonce více než 5 let.

2. Vhodné marketingové strategie navrhujeme na základě prokazatelných dat. Týdně vám podáváme průběžné vyhodnocení a neustále s vámi komunikujeme o dalším postupu. 

3. Nepracujeme pouze v České republice, ale například také v Anglii, Německu, Španělsku, Finsku a další.

4. Navrhujeme pouze reálné, měřitelné a zejména dosažitelné cíle. 

5. Strategie vytváříme pro menší a střední firmy ale dlouhodobě úspěšné kampaně jsme vytvořili také pro tak velké firmy, jako je například akciová společnost Mediterra Group a další, které zde bohužel v rámci dohody NDA nemůžeme zmiňovat. 🙂

 

 

Zůstaneme v kontaktu?