SLUŽBY K VAŠEMU ÚSPĚCHU

PPC reklamy (Google, Seznam aj.)

Získejte snadno a rychle naprosto bezkonkurenční pozice ve výsledcích vyhledávání. Zaplatíte pouze za uživatele, u kterého bude díky vašemu přesnému cílení ta nejvyšší pravděpodobnost následného nákupu.

Social Media Marketing (Facebook, Instagram aj.)

Kvalitní správa kampaní na sociálních sítích sníží cenu za proklik a zvýší konverze a vaše zisky. Cílit je možné na uživatele například podle věku, bydliště, zaměstnání, zájmů, rodinného stavu, jaké stránky se jim líbí a spousta dalšího.

Email Marketing

Kvalitně provedené emailové kampaně vám dodají jedinečnou příležitost vytěžit ze svých získaných kontaktů maximum! E-mailing patří mezi nejoblíbenější nástroje přímého marketingu k oslovení současných nebo potencionálních zákazníků. 

SEO optimalizace a linkbuilding

Optimalizujeme vaše pozice ve výsledcích vyhledávání tak, aby jste byli na internetu vidět i bez placeného vyhledávání! Na webové stránky díky tomu dostanete mnohem více relevantnějších návštěvníků zcela organickou cestou.

Grafické služby

Smysluplný a vizuálně atraktivní obsah, který by měl vybízet k jasné interakci pomocí dobře zvoleného tzv. CTA. Spojením té správné myšlenky, chytlavého sloganu a kreativního designu je možné vytvořit dokonalé reklamy na míru.

Návrh Webových Stránek

Navrhneme webové stránky, optimalizované pro okamžité zvyšování prodeje. Nejraději používáme WordPress. Vzhled a celkový dojem (UX) z webových stránek by rozhodně neměl být nikdy opomíjen. 

Kontaktujte nás

Napište nám nyní

14 + 7 =