SOCIAL MEDIA

CO JE TO SOCIAL MEDIA MARKETING?

Reklamy na sociálních sítích jsou velice moderním, oblíbeným a zdánlivě jednoduchým nástrojem k propagaci nejrůznějších projektů, a to zejména z důvodu, že inzerujete přímo tam, kde vaši potenciální zákazníci tráví nejvíce času. Konkrétně můžeme dnes v rámci České republiky mluvit dokonce o více než 8 milionech uživatelů, kteří v průměru na sociálních sítích stráví denně téměř 2 hodiny a 30 minut! Reklama na Facebooku, Instagramu nebo Youtube vám rychle a snadno pomůže nastartovat nebo podpořit vaše podnikání.

 

VÝHODY REKLAM NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

 • Naprosto přesná segmentace uživatelů a s tím spojená i možnost kvalitní personalizace reklamních sestav. Cílit je možné na uživatele například podle věku, bydliště, zaměstnání, zájmů, rodinného stavu, jaké stránky se jim líbí a spousta dalšího.
 • Při správném nastavení měřících kódů jednotlivých reklam víte naprosto přesně, které varianty reklam vám produkují nejvíce konverzí. Díky těmto informacím můžete vaše reklamy optimalizovat k vyšším konverzním poměrům.
 • Efektivní retargeting na sociálních sítích, díky kterému je možné zobrazovat reklamy lidem, kteří navštívili váš web ale například zatím neprovedli nákup
 • Možnost organického zvyšování reklamního dosahu (odpovídat na komentáře u reklam atd.)

 

NEVÝHODY REKLAM NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

 • Poměrně složité nastavení a propojení všech potřebných účtů ve Facebook Business Manager
 • Není vhodné úplně pro všechny reklamní projekty

   

  Kontaktujte mě

  +420 776 691 696

  tomas@netmedio.cz

  Napište mi nyní

  4 + 3 =